• بازدید:
  • دسته بندی: مستند

   

مشخصات
نام مستند : پرونده های مرموز (ufo files)
نام این قسمت : اجسام ناشناخته در اعماق
مدت: حدود ۴۵ دقیقه
حجم  : ۲۸۰ مگابایت
زبان: دوبله فارسی
فرمت  mkv 
کیفیت: عالی
قیمت: رایگان
 
توضیحات:
بیش از دو سوم کره زمین از اب پوشیده شده است تا به امروز بخش اعظمی از اقیانوس ها و دریا های ما اکتشاف نشده باقی مانده اند اطلاعات ما در مورد راز و رمز های سطح ماه بیش از اون چیز است که از اعماق ابهای زمین میدانیم.
از همان زمانی که دریافت گزارش های شاهدین عینی مبنی بر مشاهده بشقاب پرنده ها در اسمان صحبت های مشابهی در مورد یو اس او ها (uso) یا اشیای زیر ابی ناشناخته در اقیانوس ها وجود داشت گمان میرود بشقاب پرنده ها (ufo) و یو اس او ها (uso) ها ماهیت یکسانی داشته باشند.
 
برای دانلود رایگان مستند به ادامه ی مطلب بروید.
 

در بررسرمز و راز “یواس او”(uso) یاشیء شناور ناشناخته” به ما پیوندید:
“یواس او”(uso) گونه‌ای پیشرفته از “بشقاب پرنده” یا که علاوه بر توانایی پرواز، از قابلیت تردد در آب نیز برخوردار می‌باشد. برخی معتقدند که گزارش‌های مربوط به مشاهده‌ی این وسایل نقلیه‌ی ظاهرا فرازمینی، به دوران مصر باستان باز می‌گردد. برخی دیگر می‌گویند مشاهده‌ی “یواس او”ها توسط “اسکندر مقدونی” و “کریستف کلمب” نیز گزارش شده و حتی ممکن است با شهر گمشده‌ی “آتلانتیس” هم در ارتباط باشد.
طی این برنامه، سانحه‌ای ثبت شده توسط ارگان‌های دولتی، مربوط به سقوط یک “یوسو” در نزدیکی ساحل “نووا اسکوتیا”ی کانادا در سال ۱۹۶۷ را که با عنوان “حادثه‌ی شگ هاربور” شناخته می‌شود، مورد بررسی قرار داده و علاوه بر این، سفری به منطقه‌ی “لاگونا کارتگنا” در پورتوریکو خواهیم داشت که مطابق گزارش‌ها، شاهد فعالیت گسترده‌ی “یوسو”ها بوده است.
 
 
 
homepage منبع : رایان دانلود 0098
 
دانلود + ادامه مطلب