• بازدید:
  • دسته بندی: مستند
مشخصات
نام مستند : پرونده های مرموز
نام این قسمت : مهندسی فرازمینی (قسمت اول )
مدت: حدود ۴۵ دقیقه
حجم  : ۲۶۰ مگابایت
زبان: دوبله فارسی
فرمت  mkv 
کیفیت: عالی  ( HD )
قیمت:  رایگان
 
توضیحات:
مهندسی فرازمینی (قسمت اول)
درطول یک ساعت اینده باید نا باوری خود را کنار بگذارید تصور کنید یک سفینه‌ی فضایی بیگانه در صحرا سقوط کرده و ما آن را پیدا کرده‌ایم. وظیفه ی ما کشف نجوه ی کار سفینه واجرای فرایند مهندسی معکوس برروی فن اوری ان است ما از مهندسین این سفینه چه چیزهایی می‌توانیم بیاموزیم؟
 
برای دانلود رایگان مستنذ به ادامه ی مطلب بروید.
 

 


ما با استفاده از داده‌های جمع‌آوری شده از سال‌ها مشاهده‌ی یوفوها و از طریق جدیدترین تکنیک‌های انیمیشن‌سازی، یک سفینه‌ی نمونه خلق کرده و کشف می‌کنیم که بیگانه‌ها چرا برای سفینه‌های خود چنین شکلی را انتخاب می‌کنند؟ چگونه بر تاثیرات جو زمین و جاذبه غلبه کرده، چگونه اینرسی را لغو کرده و چگونه با سرعتی سریع‌تر از سرعت نور سفر می‌کنند! متخصصین ما از طریق روند مهندسی معکوس، نشان‌مان می‌دهند که در دل این سفینه‌ی بیگانه چه چیزهایی وجود دارد.
فناوری‌ای را بررسی می‌کنیم که امکان دیدار از دنیاهای دیگر را ممکن می‌کند .  خواهیم دید که دستگاه سازنده‌ ی کرم‌ چاله چگونه به سفینه‌ها اجازه می‌دهد تا در عرض چند دقیقه به فواصلی عظیم منتقل شوند و اینکه پوسته‌ی نیمه‌شفاف سفینه چه عملکردی دارد.
دراین برنامه با کمک فیزیک دانان اخترشناسان و مهندسین پیشرو به کشف تکنولوژی یوفو ها و لغو کننده های اینرسی  دستگاه های ضد جاذبه و کاوشگر های کرم چاله خواهیم پرداخت و شاید در این روند از طریق مهندسی بیگنگان بتوانیم راز های کیهان را کشف کنیم در نگاه اول، این فناوری‌ها دور از دسترس به نظر می‌رسند ولی به گفته‌ی متخصصان برنامه، هیچ چیز از دایره‌ی امکان بیرون نیست.
 
homepage منبع : رایان دانلود 0098
 
دانلود + ادامه مطلب